Slovenská "devätnástka" remizovala s nórskymi rovesníkmi

SITA|2. mar 2010 o 19:16

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov v utorňajšom prípravnom stretnutí s rovesníkmi z Nórska remizovali na ihrisku Národného tréningového centra SFZ v Senci 1:1.

SENEC. Prvý polčas tohto merania síl vyhrali mladí Slováci zásluhou presného zásahu Ivana Kotoru zo 43. min. Hostia zo severu Európy vyrovnali 20 minút pred koncom.

Slovenská "devätnástka" začína tohtotýždňovým dvojzápasom s nórskymi vrstovníkmi (druhý duel bude vo štvrtok 4. marca o 11.00 h opäť na ihrisku NTC SFZ v Senci) svoju prípravu na II. fázu kvalifikácie (tzv. elite) o postup na ME 2010 hráčov tejto vekovej kategórie vo Francúzsku. Zverenci hlavného trénera Pavla Peráčka sa v súbojoch o jedinú miestenku stretnú v kvalifikačnej skupine v máji s výbermi Holandska, Nemecka a Poľska.

Výsledok - utorok:

Slovensko "19" - Nórsko "19" 1:1 (1:0)

Gól SR "19": 43. Ivan Kotora, rozhodoval Pavol Šuniar (SR), 500 divákov - hralo sa na ihrisku NTC SFZ v Senci