Lada Togliatti nestačila na Petrohrad, prehrala po predĺžení

(Autor: Twitter)
SITA|26. nov 2015 o 18:44

S favorizovaným súperom dlho držali krok a napokon ho obrali aspoň o jeden bod. Hokejisti Lady Togliatti prehrali s SKA Petrohrad 2:3 po predĺžení.

MOSKVA. Hoci sa ich súperovi v aktuálnej sezóne príliš nedarí, bol veľkým favoritom. Vlani ovládol celú súťaž a získal Gagarinov pohár.

Hokejisti Lady Togliatti boli tímu SKA Petrohrad vyrovnaným protivníkom. Do 56. minúty ešte dokonca vyhrávali. Napokon za remízu v riadnom hracom čase vybojovali aspoň bod.

V predĺžení rozhodol o víťazstve hostí Kalinin.

Víťazný gól Kalinina v predĺžení.

KHL - štvrtok:

Lada Togliatti - SKA Petrohrad 2:3 pp (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 13. Vorobjov, 22. V. Streľcov - 11. Kadejkin, 56. Lindström, 61. Kalinin

AK Bars Kazaň - Spartak Moskva 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)

Góly: 23. Obuchov, 24. Azevedo, 29. Tkačov, 45. Varnakov, 47. Tkačov, 60. Tkačov - 1. Radil

CSKA Moskva - Amur Chabarovsk 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Góly: 57. N. Zajcev, 60. A. Radulov

Severstaľ Čerepovec - Admiral Vladivostok 4:5 sn (1:1, 2:3, 1:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 32. a 40. Bučnevič, 6. Kagarlickij, 49. O. Neměc - 25., 35. a 38. Dugin, 3. Bartulis, rozhodujúci sam. nájazd: Booth

Jokerit Helsinki - HK Soči 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)

Góly: 7. Regin, 27. Sallinen - 27. a 42. A. Kosticyn, 36. Kazionov, 40. Mamašev, 45. Petersson

Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Góly: 12. Mosaľov, 27. Polunin, 49. Koňkov